• – Ja sięgam dalej. – Dokończyła ciasto. – Powiedz, dlaczego deser powinniśmy zostawiać na koniec? Bo tak wypada? Bo nie przystoi? Bo co ludzie powiedzą? Albo bo każdy tak robi? A jeśli w tym momencie, za pięć minut, w ten lokal wjedzie samochód i trafi akurat w nasz stolik? Mam umrzeć ze świadomością, że najlepsze zostawiłam na koniec, a końca nie doczekałam? 

  "Na jej rozkazy"

  Tom I
 • Fanny bardzo szybko przyzwyczaiła się do swojej nowej, a właściwie starej roli. Musiała być w tym dobra. Stworzona do uległości kobieta, która nie chce dać po sobie tego poznać. Na zewnątrz zbuntowana i skłonna do pyskowania, ale wewnątrz wzdychająca za nakazami. Genialna. Rosalie tak ją sobie wyobrażała i cieszył ją fakt, że się nie pomyliła.

  "Na jej rozkazy"

  Tom I
 • – Dlatego, że zamierzam zatrzymać cię przy sobie na dłużej, Fanny – powiedziała dziwnym tonem. – Nie planuję zostawić cię gdzieś po drodze jak jedną z przygodnych dziwek. Nie chcę, byś była moją przygodą. Chcę, abyś podpisała umowę i została. Poza tym… – westchnęła – wierz mi, niezwykle trudno jest nad sobą panować i nie posunąć się za daleko wtedy, kiedy to niewskazane

  "Na jej rozkazy"

  Tom I

Trylogia Różana. Tomy I-III

Przed wami trzy tomy Trylogii Różanej – aż ciężko uwierzyć, że pozostałe dwa pojawiły się trzy lata po premierze! To dla nas wielkie wyróżnienie i radość, że wsparliście nas w tym wydaniu. W lutym 2020 pojawi się w sklepie opcja kupienia książek w formie e-booków. Mamy też kilkadziesiąt sztuk pierwszego nakładu – dlatego zachęcam was do kupowania i wspierania tęczowej społeczności. 🙂 

Premiera "W ich nierzeczywistości"
27.04.2020! - książka jest w druku!

Ach, emocje po premierze II i III tomu powoli opadają. Nadchodzi koniec lutego – a więc najwyższy czas na ostatnią przedsprzedaż! Trylogię Różaną teoretycznie skończyłyśmy na III tomie. To jednak tamte wydarzenia sprawiły, że powstał spin-off. 

Można czytać go jako osobną książkę lub zakończenie. Polecamy jednak na nowo wrócić w objęcia Rosalie Lewis, poczuć jej emocje i postanowić, że nierzeczywistość to miejsce, do którego każdy z nas trafia. Pytanie, jak z niego wyjść i czy Rose doskonale sobie z tym poradzi? Ja już znam tę część, więc wiem, że musicie ją poznać, inaczej umrzecie z niepewności. I ze smutku, a tego chcemy uniknąć za wszelką cenę!

I teraz znowu kilka ważnych informacji odnośnie procesu przedsprzedaży!
1. Trwa ona od 23.02 do 31.03.2020 roku
2. Premiera: II połowa kwietnia
3. Książki polecą do Was na kilka dni przed premierą
4. Każdy egzemplarz będzie z autografem i zakładkami
5. Będzie je pakować sama autorka – dlatego piszcie przy zamówieniu o dedykację!
7. Minimalna liczba zamówień tym razem to 50! 
6. W razie pytań, standardowo, zapraszam na kontakt@artcontent.pl lub do prywatnej wiadomości na FP Trylogii Różanej.

"W ich nierzeczywistości"

A.M. Chaudière jako Ann Kovska

39,90
 • Wysyłka za 12,90zł
 • Ostatnia część, którą musisz mieć!

Co znajdziesz w Trylogii Różanej?

Trylogia Różana to opowieść o Rose&Fanny, pierwszy w Polsce erotyk LGBT dla kobiet nieheteroseksualnych. To (już) nie jedyna, ale najciekawsza opowieść, w której miłość między paniami gra pierwsze skrzypce – chociaż czasami wygrywa bardzo smutne piosenki.

„Na jej rozkazy” wydałyśmy trzy lata temu, ale od tego czasu wiele się zmieniło. Nie tylko w świecie dwóch zakochanych w sobie bohaterek, ale i w światach autorek. Pomimo problemów, sporów i braku możliwości wydania tradycyjnego, poszłyśmy o krok dalej. Skorzystałyśmy z umiejętności oraz wsparcia naszych czytelniczek – by Trylogia została wydana w całości.

Kim są autorki?

A.M. Chaudière, znana w bliskiej przyszłości jako Ann Kovska. Kobieta wielu zawodów. Uważa, że doba zawsze jest za krótka. Kocha kupować książki za ostatnie pieniądze. Bezustannie remontuje mieszkanie. Konstruuje, skręca, darzy miłością wiertarkę udarową i czerwony śrubokręt. Debiutowała w 2013 roku dziełem pod tytułem „Niewolnica”. Powieść ta poruszyła sercami pokaźnej grupy czytelników. W 2016 roku stworzyła niesamowitą Rosalie Lewis. Obecnie wraca do tego, co polskie. Modeluje swój świat wokoło, a co za tym idzie – zsyła fantastyczne kataklizmy na małomiasteczkowe, rodzime tłumy. 

A. Caligo, współzałożycielka Wydawnictwa Węccy. Pisarka, copywriterka, infobrokerka – ladyboss. Wspiera niewielkie biznesy swoimi umiejętnościami i zdolnościami jako wirtualna asystentka. Pisze teksty marketingowe i użytkowe, a także artystyczne. Debiutowała tomikiem poezji „Kobieciara”. Jest również współautorką wielu antologii. W 2016 roku powołała do życia pełną indywidualizmu Fanny. Aktualnie żyje w leśnej chatce wraz z miłością, psem i tuzinem kotów. Doświadczenie zdobywa na bieżąco – co miesiąc ucząc się zupełnie nowych, przydatnych w marketingu oraz biznesie narzędzi i pojęć.

 • Popracowałam nad antresolą, wzywając do pomocy kilku mężczyzn, z którymi umieściłam na niej ogromny materac, wymieniłam ramę schodów i przybiłam deski robiące za półki na książki i bibeloty. Byłam gotowa na największą przygodę swojego istnienia – prozę życia.

  "Przez jej uległość"

  Tom II
 • Miłość nie rozumie ludzi, a ludzie nie rozumieją miłości. Możemy udawać, że znamy się bardzo dobrze, ale tylko chwile najtrudniejsze pokażą, czy jesteśmy stworzeni na wzór tego najpiękniejszego uczucia w całym uniwersum. Moim, twoim, naszym. Każdego z nas.

  "Ku ich szczęściu"

  Tom III
 • – Nie, ale wiesz, jak tak ciebie słucham, to jestem skłonna sobie jeden zrobić. – Opuściła dłoń i przysunęła się do matki. – Na przykład napis: kocham pieprzyć się z kobietami. Wokół nadgarstka, co ty na to?

  "Przez jej uległość"

  Tom II

Listopadowy update: Mamy wersje e-book wszystkich tomów i kilka pakietów powystawowych, czyli outlety o dużo niższej cenie! (-20, 30zł)

Kliknij, by przejść do sklepu!

Wydaliśmy Trylogię Różaną!

Historia Fanny i Rose nabiera nowego znaczenia w Waszych rękach!

Przewiń do góry